GÜNEY AMERİKA DA DİL EĞİTİMİ

İspanyolca, İngilizceden sonra dünyada en çok konuşulan dil olma özelliğine sahiptir. İspanya dışında dilin en yaygın konuşulduğu ülkelerin başında Güney Amerika gelmektedir. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere ikinci dil olarak da İspanyolca birçok ülkede konuşulmaktadır.

İspanya’da merkezleri bulunan okullar Güney Amerika’da da İspanyolca eğitim veren birçok merkeze sahiptir. Güney Amerika’nın en popüler dil okulları Enforex, Sprachcaffe, Don Quijote’dir.

Güney Amerika Dil Okullarının en çok bulunduğu merkezler; Küba, Meksika, Ekvator, Dominik Cumhuriyeti, Kolombiya ve Arjantin’dir. Bu ülkelerin her birinde bir çok öğrenciye İspanyolca eğitim için güzel fırsatlar sunulurken öğrenciler canlı yapısı ve eğlenceli hayatı ile İspanyolca pratik yapma imkanı yakalamaktadır.

Akademik Programlar

-Yarı Yoğun ve Yoğun İspanyolca,

-Birebir ders,

-İş İspanyolcası,

-DELE Hazırlık,

-SIELE Hazırlık,

-Akademik Hazırlık

-Üniversite Hazırlık

Konaklama

Aile yanı konaklama, dil eğitimi alan öğrencilerin İspanyolca pratik yapmak ve bulunduğu ülkenin kültürünü tanımak için tercih ettikleri bir konaklama çeşididir. Oldukça eğlenceli olan Güney Amerika ülkelerinde aile yanında kalan öğrenciler önemli bir yaşam deneyimi kazanırlar. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler oda kahvaltı, yarım pansiyon gibi yemek seçeneklerini içeren alternatif konaklama imkanları sunulmaktadır.

Rezidans konaklamalar tek kişilik odalarda özel banyolu konaklamada kalmak isteyen öğrenciler için güzel bir tercihtir.